Migawki - mix (13)

Migawki - mix (14)

Migawki - mix (15)

Wiosenne zajęcia pełne atrakcji...

Wiosenne dni mijają nam bardzo szybko, podczas codziennych zajęć w Naszym domu. Często odwiedzamy działkę, na której obserwujemy efekty naszej pracy. Dbamy także o porządek wokół domu: kosimy trawę, pielimy grządki i podlewamy kwiaty. Po skończonej pracy relaksujemy się w wypielęgnowanym ogrodzie. Chętnie uczestniczymy w zajęciach rehabilitacyjnych na świeżym powietrzu, które dają nam energię na resztę dnia. Zajęcia w pracowniach odbywają się według przygotowanego planu przez instruktora.

Tworzymy obrazy i elementy dekoracyjne, które ozdabiają nasz dom, uczymy się i utrwalamy obsługę sprzętu komputerowego, biurowego i AGD, ćwiczymy nasze szare komórki podczas zajęć pedagogicznych. Rozwijamy nasze umiejętności ćwicząc motorykę małą podczas zajęć z quillingu i scrapbookingu, tworzymy obrazy z mozaiki diamentowej, nadajemy „nowe życie” starym przedmiotom.

Dołączyliśmy do Ogólnopolskiej Akcji #hot16challengeŚDSKruszwica, w ramach której utworzyliśmy piosenkę a w efekcie stworzyliśmy „super rap”. Choć jesteśmy w małej grupie, pobyt w Naszym domu jest aktywny, ciekawy i pełen nowych wyzwań.


Zadanie współfinansowane w 80% z dotacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu pod nazwą: „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” – edycja 2017