Migawki - mix (13)

Migawki - mix (14)

Migawki - mix (15)

"Opowieść Wigilijna"

12 grudnia 2019r. grupa uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Kruszwicy wraz z opiekunem Magdaleną Witkowską na specjalne zaproszenie Przewodniczącej Rady Szkoły p. Zofii Stachowiak, wzięła udział w przedstawieniu teatralnym pt. „ Opowieść Wigilijna” przygotowanym przez uczniów Szkoły Podstawowej z p. Aleksandrą Sochacz.

Zaproszenie skierowane było dla nas jako podziękowanie za przekazanie naszych wytworów na Kiermasz Świąteczny.  Było cudownie, już od bramy boiska zachęcały do wejścia  piękne lampiony ze świecami. Przedstawienie wprowadziło w świąteczny nastrój było tak piękne, że łzy cisnęły się do oczu ze wzruszenia. Następnie udaliśmy się na kiermasz świąteczny, gdzie podziwialiśmy piękne wytwory i mogliśmy sobie cos kupić. Były też pyszne ciasta, pierogi i bigos. Mamy nadzieję iż taka tradycja będzie kontynuowana.


Zadanie współfinansowane w 80% z dotacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu pod nazwą: „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” – edycja 2017