VI Przeglądzie DISCO w Wonorzu

Na początku października grupa uczestników z Naszego Domu w składzie – Ola F., Szymon Ch. i Jarek K. wraz z p. Kierownik oraz p. Natalią brali udział w VI Przeglądzie DISCO zorganizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Wonorzu.

Impreza odbyła się w Gminnym Ośrodku Rekreacji w Dąbrowie Biskupiej. Tegoroczne spotkanie odbywało się pod hasłem „Taneczne muzyczne fascynacje”, podczas którego 16 placówek prezentowało swoje zdolności muzyczno- taneczne. Nasz team pokazał się w tanecznej choreografii do 5 piosenek polskich wykonawców. Mimo towarzyszącej tremy występ się udał i dobrze się bawiliśmy.

Naładowani pozytywnymi endorfinami po zejściu ze sceny z przyjemnością skosztowaliśmy przygotowany poczęstunek, który był ucztą i dla oka, i dla podniebienia.

Po występach wszystkich uczestników przyszedł czas na zabawę taneczną w rytmach disco prowadzoną przez DJ’a, która była doskonałą okazją do integracji z kolegami i koleżankami z innych placówek.

Po obiedzie zostały ogłoszone wyniki – wszyscy zdobyli I miejsce i otrzymali statuetki oraz nagrody. Dziękujemy organizatorom za wspaniałą taneczną ucztę!


Zadanie współfinansowane w 80% z dotacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu pod nazwą: „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” – edycja 2017