Migawki - mix (13)

Migawki - mix (14)

Migawki - mix (15)

Nasz Dom znowu otwarty...

Środowiskowy Dom Samopomocy w Kruszwicy w dniu 27 maja 2020 roku wznowił swoją działalność, od tego dnia uczestnicy mogą korzystać z zajęć terapeutycznych w placówce. Terapia i wszystkie inne zajęcia świadczone są w nowych warunkach zgodnie z rekomendacjami wydanymi przez MRPiPS.

Wznowienie działalności obwarowane jest wieloma procedurami, które zostały opracowane i przekazane zarówno uczestnikom jak i pracownikom. W ramach wyżej wymienionych procedur wprowadzono między innymi pomiar temperatury, obowiązkowe mycie i dezynfekcja rąk, utrzymywanie dystansu społecznego, podział uczestników na mniejsze grupy oraz skrócono czas zajęć. Zasady i wprowadzone procedury będą obowiązywały do odwołania.

Pomimo trudności wszyscy cieszymy się z możliwości wznowienia działalności placówki. Dostosowując się do nowych procedur pamiętamy, iż mają one nas chronić. Dbamy o bezpieczeństwo swoje i osób z którymi się spotykamy.

Nie ma nas wszystkich ale chcemy pokazać Wam jak pracujemy a pobyt w Naszym Domu sprawia nam wiele szczęścia….


Zadanie współfinansowane w 80% z dotacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu pod nazwą: „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” – edycja 2017