Migawki - mix (13)

Migawki - mix (14)

Migawki - mix (15)

Zabawa karnawałowa w Kobylnikach

Dnia 21 lutego 2020r. Środowiskowy Dom Samopomocy w Kruszwicy zorganizował Zabawę Karnawałową, która odbyła się w Pałacu w Kobylnikach.  Na to spotkanie poza uczestnikami i pracownikami ŚDS w Kruszwicy zaproszone zostały również  zaprzyjaźnione  Środowiskowe Domy Samopomocy, Warsztaty Terapii  Zajęciowej oraz Domy Pomocy Społecznej.

Po oficjalnym powitaniu gości przez p. kierownik Magdalenę Wnuk zostaliśmy zaproszeni do stołów na poczęstunek. Gdy już skosztowaliśmy pyszności prowadzący uroczystość  zaprosili  nas do wspólnej  zabawy przy muzyce w rytmie disco. Radości nie było końca. Atrakcją wieczoru były występy muzyczno-wokalne uczestników  ŚDS Kruszwica. Piosenkę pt. "Nie płacz Ewka" zaśpiewał p.Karol B. a na perkusji towarzyszył  mu p.Szymon Ch. Nastepny  utwór pt."Fell in love with an alien" przedstawil p.Marek  K. prezentując swoje umiejętności wokalne. W utworze  pt."Daj mi tę noc" swoje umiejetności zaprezentował  p.Karol B. - śpiew oraz p.Michał S.-perkusja. Odbyły sie też różne konkursy z nagrodami. Główną atrakcją wieczoru był wybór króla i królowej balu. Wybrana para została  ukoronowana. Bal trwał do późnych godzin wieczornych, a wszyscy uczestnicy wracali do domów "tanecznym krokiem".

 


Zadanie współfinansowane w 80% z dotacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu pod nazwą: „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” – edycja 2017