Spotkanie Świateczne...

20 grudnia 2022r w naszej placówce odbyło się świąteczne z przyjaciółmi z innych placówek.

Spotkanie rozpoczęła p. Kierownik witając wszystkich gości, a p. Daria Ch. z p. Michałem przedstawili planowane atrakcje, natomiast p. Magda T. przypomniała zasady gry w bilard.

Po rozpoczęciu imprezy i pysznym śniadaniu zawodnicy z drużyn parami chodzili do pracowni usprawniania fizycznego na rozgrywki bilarda, a w Sali Integracji Społecznej rozpoczęło się karaoke- zarówno uczestnicy , jak i pracownicy ucieszyli się na wspólne śpiewanie. W repertuarze królowały kolędy i pastorałki, ale nie zabrakło też ulubionych piosenek uczestników.

Po śpiewaniu przyszedł czas na warsztaty plastyczne – tworzenie kartek świątecznych. Uczestnicy ze swoimi opiekunami z ogromnym zaangażowaniem i radością wybierali elementy dekoracyjne i tworzyli kartki dla bliskich.

Potem przyszedł czas na obiad – aromatycznie pachnąca pizza wywołała ogromny entuzjazm. Po ciepłym posiłku p. Kierownik, p. Magda T. oraz p .Daria Ch. ogłosiły wyniki turnieju bilarda. Ku uciesze wszystkich uczestników każda z drużyn zdobyła I miejsce. Ogłoszenie wyników stworzyło także doskonałą okazję do wspólnych zdjęć.

Po sesji fotograficznej przyszedł czas zakończenia spotkania oraz złożenia sobie życzeń. Goście odjechali od nas w znakomitych nastrojach.


Zadanie współfinansowane w 80% z dotacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu pod nazwą: „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” – edycja 2017