Teleturniej Mixtura

Siódmego października 2022r w naszej placówce odbył się zorganizowany po raz drugi teleturniej ,,Telewizyjna Mixtura”. Pomysłodawcą, realizatorem oraz wykonawcą byli p. Anna Z., p. Natalia S.,       p. Michał B.

W zabawie uczestniczyły 4 drużyny:

I drużyna reprezentowana przez p. kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy Magdaleny W. z uczestnikami: p. Monika W, p. Aleksandra F, p. Danutę M, p. Piotrem A

II drużyna na czele p. Magdaleny H oraz p. Ewy G, p. Kacpra R, p. Marcina L, p. Michała S

III drużyna pod kierunkiem p. Magdaleny O. z uczestnikami: p Anna C., p. Marty W., p. Jakuba M.,          p. Jarosława K.

IV drużyna pod pieczą p. Darii Z. z uczestnikami: p. Ewy K., p. Karolina M., p. Julia K., p. Jarosława L.

Uczestnicy wraz z opiekunami przebrnęli przez szereg zagadkowych pytań z Milionerów, poznali i przypomnieli sobie znane utwory wykonawców hitów z tamtych lat z ,,Jakiej to melodii’’ oraz zagadnień z ,,Familiady”. Na podium stanęła drużyna p. Magdalena H.

Nagrodzeni zostali wszyscy otrzymali nagrody w postaci popularnej , słonej przekąski, lubianej przez wszystkich uczestników – Chipsów. Zabawa była przednia, humory dopisywały. Bardzo miło spędzony czas zapewne będziemy wspominać z radością . 


Zadanie współfinansowane w 80% z dotacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu pod nazwą: „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” – edycja 2017