Migawki - mix (1)

Migawki - mix (3)

Migawki - mix (4)

Krynica Morska 2017

Bal Karnawałowy w Kobylnikach "2018"

Trening ruchowy

Migawki - mix (5)

Migawki - mix (6)

Migawki - mix (8)

Migawki - mix (9)

II Integracyjne spotkanie pt. „Usta milczą dusza śpiewa” w Gniewkowie

DSC06968Dnia 5 czerwca 2017r. dwójka naszych Uczestniczek Maria Lewandowska i Marta Wawrzynek brała udział wraz z p. kierownik Mariolą Czarnik i pedagogiem p. Pauliną Patyk w II Integracyjnym Pikniku w Gniewkowie.

Wśród zaproszonych gości byli także kierownicy, terapeuci i podopieczni Środowiskowych Domów Samopomocy z Inowrocławia, Janikowa, Strzelna, Barcina, Radziejowa, Wonorza, Nakła nad Notecią i Domu Pomocy Społecznej w Warzynie. Podczas pikniku odbyło się karaoke, w trakcie którego placówki zaprezentowały po dwa wylosowane utwory. Swój wokal także zaprezentowali Kierownicy oraz terapeuci Środowiskowych Domów Samopomocy. Nie zabrakło oczywiście pysznego poczęstunku oraz zabawy tanecznej. Na zakończenia Uczestnicy otrzymali drobne upominki oraz dyplomy. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą zabawę. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie!


Zadanie współfinansowane w 80% z dotacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu pod nazwą: „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” – edycja 2017