Spotkanie noworoczne w Naszym Domu

12.01.2024 r gościliśmy przyjaciół z zaprzyjaźnionych placówek na Spotkaniu noworocznym - bilardowym.

Spotkanie rozpoczęła p. Kierownik, witając wszystkich gości. P. Natalia z p. Magdą T. poprowadziły spotkanie- najpierw przedstawiając planowany przebieg spotkania.

Po pysznym śniadaniu przygotowanym przez pracownię kulinarną rozpoczęły się rozgrywki w bilarda pod opieką p. Magdy T., a pozostali uczestnicy spotkania brali udział w karaoke prowadzonym przez p. Natalię. Najpierw opiekunowie ze swoimi grupami losowali piosenki, które następnie wspólnie prezentowali, a później ochotnicy – solo lub w duetach – śpiewali swoje ulubione piosenki.

Przed obiadem przyszła także p. Magda O., która rozdała przybory i materiały do tworzenia masek karnawałowych, które nasi goście z ogromną chęcią i zaangażowaniem wykonywali.

Po zakończeniu rozgrywek bilardowych przyszedł czas na smakowity obiad, po którym nastąpiło ogłoszenie wyników – wszyscy uczestnicy zajęli I miejsce i każda z drużyn dostała paczkę z nagrodami


Zadanie współfinansowane w 80% z dotacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu pod nazwą: „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” – edycja 2017