Piknik Rodzinny...

Jak co roku w tym czasie na terenie zielonym przy ŚDS został zorganizowany Piknik Integracyjny. Impreza przygotowywana jest przez naszą placówkę przy wsparciu rodziców/opiekunów naszych uczestników. Dzień ten był bardzo bogaty w atrakcje. Jedną z okazji do świętowania były święta rodziców czyli Dzień Matki i Dzień Ojca, najbliżsi otrzymali pamiątkowe dyplomy specjalnie dla nich dla Nich, wypalane w sklejce a przygotowane przez pracownię techniczną. Nie zapomnieliśmy o opiekunach uczestników którzy swoich rodziców już nie mają a więc również bracia i siostry otrzymali podarunek.

Uczestnicy podczas pikniku zaprezentowali swoje talenty w różnorakich, krótkich formach artystycznych pod czujnym okiem p. Natalii S. Mogliśmy zobaczyć przedstawienie pt:” Książkowy przyjaciel”, wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę o godności oraz mogliśmy podziwiać występ taneczno-wokalny naszych uczestników. Przygotowano atrakcje w postaci: Saloniku tatuażu, gdzie p. Daria wykonywała super tatuaże cieszące się ogromnym powodzeniem , Fotobudki – p. Magda Wit. wykonywała zabawne zdjęcia w przebraniach i od razu drukowała pamiątkowe fotografię  , nie zabrakło ruchu na świeżym powietrzu podczas zmagań sportowych przygotowanych przez p. Magdalenę T. oczywiście na wesoło, chętni korzystali z Kącika relaksu gdzie p. Karolina J. przygotowała muzykę relaksacyjną, misy dźwiękowe i aromatoterapię oraz pysznego jedzenia przygotowanego przez p. Magdalenę O. i Magdalenę H. można było jeszcze skorzystać z malowniczego kącika gdzie pod czujnym okiem p. Renaty L., i Anny Z. powstawały piękne prace malarskie.

Dzień był wspaniałym spędzeniem czasu wśród naszej dużej rodziny…


Zadanie współfinansowane w 80% z dotacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu pod nazwą: „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” – edycja 2017