Humoriada - Przegląd różnych form kabaretowych

Na początku czerwca mieliśmy okazję brać udział w „Humoriadzie”- przeglądzie różnych form kabaretowych- organizowanej przez ŚDS w Tucholi. Nasz Dom reprezentowali: Michał T., Krzysztof N. oraz Łukasz H., którzy zaprezentowali skecz pt. „Leniwiec w urzędzie”.

Udział w wydarzeniu dostarczył nam dużo pozytywnej energii, dobrze się bawiliśmy oglądając wstępy innych zaproszonych gości oraz rozmawiając z uczestnikami z innych placówek.

Nie zabrakło także smacznego poczęstunku przygotowanego przez organizatorów w postaci pączków i ciasteczek, oraz smacznego bigosu.

Na koniec Pani Kierownik ŚDSu w Tucholi ogłosiła wyniki, które wszystkich bardzo ucieszyły – wszyscy zajęliśmy I miejsce. Dostaliśmy piękne własnoręcznie robione narody, które teraz są elementami ozdobnymi w Naszym Domu oraz zrobiliśmy zdjęcia  pamiątkowe.

Dziękujemy za zaproszenie i świetną zabawę!


Zadanie współfinansowane w 80% z dotacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu pod nazwą: „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” – edycja 2017