Migawki - mix (13)

Migawki - mix (14)

Migawki - mix (15)

Podsumowanie grudniowych niespodzianek...

Podsumowanie grudniowych niespodzianek dedykowanych uczestnikom ŚDS w Kruszwicy

Okres przedświąteczny od zawsze jest czasem intensywnych przygotowań by święta Bożego Narodzenia były dla każdego pełne dobra i magii. Mimo trudności, trosk jakie dostarcza nam kończący się rok staraliśmy się wnieść choć odrobine radości i słodyczy w codzienność naszych uczestników, którzy z powodu pandemii zmuszeni zostali do izolacji społecznej.

Pełni zaangażowania w trosce o piękniejsze święta pracownicy ŚDS w Kruszwicy przygotowali dla swoich uczestników własnoręcznie wykonane stroiki świąteczne w formie wianków bożonarodzeniowych, dostarczyliśmy kartki świąteczne wykonane przez dzieci ze szkół podstawowych oprócz tego przygotowaliśmy bogate paczki ze słodyczami i upominkami które instruktorzy w strojach Mikołajów przekazali uczestnikom. Dla zachowania tradycji corocznego wspólnego spotkania wigilijnego dowieźliśmy dla każdego uczestnika Boxy wigilijne z tradycyjnymi potrawami spożywanymi podczas wieczerzy. Z troska i nadzieją podchodzimy do naszych uczestników, zawsze mając na względzie ich dobro i możliwie najpełniejsze doświadczanie pozytywnych i budujących emocji, które pomagają im przetrwać pandemię ale także nie zatracić wcześniej nabytych umiejętności.


Zadanie współfinansowane w 80% z dotacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu pod nazwą: „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” – edycja 2017