Migawki - mix (13)

Migawki - mix (14)

Migawki - mix (15)

Spotkanie Mikołajkowe…

6 grudnia 2019 roku Nasz dom zorganizował I Edycję Integracyjnego Spotkania Mikołajkowego, na które zaproszono zaprzyjaźnione placówki. Wspólnie z nami bawili się goście z ŚDS Strzelno, ŚDS Janikowo, ŚDS Gniewkowo, ŚDS Radziejów, ŚDS Kowal. Impreza miała za cel integrację i wspólną zabawę a także podtrzymanie tradycji mikołajek.

Uroczystość rozpoczęła się wspólna kawą i poczęstunkiem w Sali integracji społecznej. Następnie przeprowadzono konkurencje drużynowe, które wyłoniły zwycięskie teamy zdobywając miana poszczególnych postaci związanych z mikołajkami i zimą np. team Mikołaja, team Pani Mikołajowej itd. Po zakończeniu zmagań konkursowych jury oceniło prace wykonywane podczas konkurencji i jak to było zaplanowane wszyscy uczestnicy zostali wygranymi. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na posiłek przygotowany przez naszych przyjaciół z Fundacji Hodowców Polskiej Białej Gęsi, która dzięki uprzejmości prezesa Andrzeja Kloneckiego zagościła po raz kolejny na naszych stołach. Na zakończenie Pani kierownik Magdalena Wnuk podziękowała wszystkim za przybycie na nasze spotkanie i wręczyła upominki i pamiątkowe dyplomy.


Zadanie współfinansowane w 80% z dotacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu pod nazwą: „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” – edycja 2017